Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Életben marad-e a kettévágott...

Életben marad-e a kettévágott meztelen csiga? Ma este félbevágtam egyet és a fej felőli része nagy iramban elmászott.

Figyelt kérdés

2018. júl. 31. 23:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%

naazoztigen


nem, nem fog. Sztem legkésőbb holnap ilyenkorra meghal. De lehet hogy már nem él

2018. júl. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Te életben maradnál, ha ketté vágnának?
2018. júl. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
Kinzos idoszakot elsz vagy elmebeteg vagy es gyakorolsz a kisobbiekre?!
2018. júl. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Hát itt nem a csiga a gusztustalan féreg... hanem a kérdező.
2018. júl. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%

Lehet, hogy valami utó ilyen idegrángásai vannak.

Pl még láttam horgásztunk srácok ottan "pucolták" a halat, és akkor még miután a halat szétvágták, a szive még akkoris dobogott. Vagy pl én láttam egy olyat, hogy egy darázsnak szó szerint le volt szakadva az arca,mert ki volt belezve hangyák által már , vagy valami, viszont a lábai még mindig rendesen mozogtak,és egyértelműen nem a szél fújta őket. Én ott ahogy mászkáltam fel-alá , láttam ott egy darázsarcot a földön fölfelé "nézve", márminthogy az arc eleje volt az égfelé; és akkor egyszercsak megpillantottam a többi részét is, de aminek még mozogtak a lábai, tehát nem gondoltam, hogy az a kettő összetartozik. És akkor néztem azt a darázsnak a nagyobbik felét, amelyiknek még mozogtak, rugdostak az ég felé a lábai ; és akkor megszántam, gondoltam segítek rajta; és akkor láttam meg, hogy az a darázs már belül tökre üreges, és már nem volt meg az arca; és akkor jöttem rá, hogy az a 20 centivel odébb lévő darázsarc meg hozzá tartozott, mert nemhogy ki volt belezve, hanem már az arca, feje se volt rajta; de azért odébb telepítettem oda ki az udvar szélére; és akkor még néztem, és rendkívül sokáig mozogtak még a lábai, és tényleg teljesen egyértelműen nem a szél fújta, és jártak, kapkodtak az ég felé a lábai. Pedig már bele se volt szegénykének, mert valszeg a hangyák ették ki.

2018. júl. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%
*Ja meg még van olyan csirke is, amelyik még fej nélkül megy és kapirgál. szegényke az is, több ilyen sztori is van.Volt aki ha már életben maradt, a gazdája meghagyta, és még évekig tartotta őt.
2018. júl. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
*ha jól emlékszem,olvastam ilyet is.
2018. júl. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
igen a fejnélküli csirkés eset tényleg megtörtént. Nagyon morbid
2018. júl. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
gondolhattam volna, miket kapok. Pedig ez a csiga a társaival éjjelente sok-sok virágomat teszi tönkre. Akik megbélyegeznek, gondolom nem bántanák a patkányt, egeret, legyet, szúnyogot,lótetűt,hernyókat, hadd ne folytassam.
2018. júl. 31. 23:54
 10/24 anonim ***** válasza:
65%
De hát a csiga meg olyan növényeket eszik. Tökre joga van ott lenni, és azt enni, ami neki jól esik, hiszen neki is adta a természet, nem csak neked. Nem tönkretenni akarta a virágaidat, hanem evett. Nem akart ő rosszat neked. Most az, hogy az emberek elkerítettek maguknak területeket; meg ha ő ültette, de a természet úgy adta, hogy más is hozzáférjen...
2018. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!