Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Észrevettétek már, hogy sokan...

Észrevettétek már, hogy sokan furcsállják, ha egy férfi szereti a macskákat?

Figyelt kérdés

Vagy legalábbis femininnek tartják. Rám gyakran furán néznek, amikor megtudják.


Ellenkező esetben például ez nem jellemző. Tehát azon senki sem rökönyödik meg, hogy egy nő szereti a kutyákat.



2018. dec. 16. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Tarts kígyót! Akkor nem homárnak, hanem sátánista anyagyilkosnak néz a sok proli tahó. Tapasztalom!
2018. dec. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk apám és nagyapám is macskások voltak világ életükben. Szóval mifelénk ez nem furcsa. :)
2018. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én több férfit ismerek, aki szereti a cicákat és /vagy tart is. Szóval nem tudom, miért kellene ezen megrökönyödni.
2018. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont a férfiak miatt alakult ki szerintem, mert van az a tahó mocskosszájú típus, aki azt hangoztatja hogy akinek férfi létére macskája van, az b zi.
2018. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A közvetlen környezetemből én csak két férfit ismerek, aki kifejezetten macskás. Meg még egyik ismerősöm férje is macskás, és mondta ismerősöm, hogy ő is sokszor kap furcsálló pillantásokat, ha közli, hogy van macskája és még szereti is.
2018. dec. 16. 21:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem szeretett volna macskát, kapott egyet. Mindketten imádjuk a kis szőrös dögöt. Nem érzem magam femininnek. Apám is kifejezetten férfias jelenség és ő ízig-vérig macskás. Kutyája is van, de a macskákat sokkal jobban szereti.
2018. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Még nekem is furcsa tud lenni egy 18 éves lány német juhásszal, vagy egy body-builder vállalkozó nagyon kistestű, nőies kutyával. Miközben sok régi sztereotípia, hogy az a férfias, ha nem tud főzni, nem törődik az öltözködésével, nem végez férfiasan házimunkát, azért ma már múlóban van.
2018. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem három macskám van imádom őket de még senki nem gondolt miatta rám homárnak. Úgy általában véve inkább jószívű gyengéd pasinak, ami azért bevallom igaz is. De minek szégyeljem hogy imádom a csajszikat és a macsekokkal is jól elvagyok.
2018. dec. 19. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!