Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tarthatok sünit Otthon?

Tarthatok sünit Otthon?

Figyelt kérdés
Az előbb olvastam egy olyan kérdést, amiben kíváncsiak voltak, h mivel borítsák a sünik lakhelyének ajtaját... akkor lehet házilag sünit tartani úgy mint mondjuk kacsát vagy cicát?
2010. júl. 6. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A házat nem azért építi hogy oda bezárja a sünit és háziállatként tartsa hanem azért hogy a sünik az ő kertjében lakjanak. A mi kertünkbe is beköltözött 1-2 süni.
2010. júl. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert elpusztul.
2010. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
ők nem vadon élő süniröl beszéltek hanem tenyésztett Törpesünökröl amiknek elég borsos az áruk :D de ha még mindig érdekel keress rá.ugy kb 20 25 ezer forint körül találsz + még hozzá a felszerelés + kaja
2010. júl. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A Magyarországi fajt nem, ne fogj be vadon, szabadon élő állatot csak azért mert kedved van, nincs jogod fogságba kényszeríteni a hátralévő életét. Lhet direkt erre tenyésztett törpesünt venni tenyésztőtől, de mivel ragadozó állat különleges igényei vannak, nem könnyű a tartása.
2010. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én sünim befészkelte magát a fűnyíró fűtartályába. :)
2010. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem ajánlom
2010. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék egy afrikai törpesünt. Keress rá googleban, vannak fórumok ahol nyugodtan felteheted a kérdéseket a süntartóknak.
2010. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem xD

De vehetsz sünit aranyáron!!!! XDXD

Mi egyszer halloweenkor találtunk egy sünit és egy fél-egész óráig nálunk volt :D ezt gondolom még lehetséges, de utána szabadon kell engedni! ;)

2010. júl. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A nálunk élő sün VÉDETT,tilos tartani!

Nálam rehabolnak néha lakásban,de büdösek,soha nem lesznek szobatiszták és éjszaka zajosan aktívak.

Továbbá tele vannak élősködőkkel,némelyikük az emberre is veszélyes lehet.

2010. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ok. :D köszi a válaszokat felfogtam. Am. most nincs 25 ezrem sünire. :D
2010. júl. 7. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!