Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy kb.20 literes akváriumba...

Egy kb.20 literes akváriumba mit/miket lehet tartani? Én valami csiga félére gondoltam.

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Csigát garnélát és kicsike halakat, pl amandalazac vagy törpe páncélosharcsa. Nekem 15literben red cherry harnéláim vannak.Nem kell hozzá csak levegőztető,mármint elektronikábol.Vagy csak szűrő.
2010. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ. a red cherry garnéla és az amandalazac megvan egymással? ha igen akkor mennyit vegyek belőle? neked 15 literben mennyi van?
2010. júl. 25. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi redem van 15literben mert szaporodnak, viszont én a 20literesbe ajánlanék 10redet és 6amanda lazacot, viszont akkor ne számíts red szaporulatra mert az amandalazac a kifejlettet nem bántja viszont az újszülöttet eleségnek nézi.
2010. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó köszönöm az ötletet.
2010. júl. 26. 11:30
 5/6 A kérdező kommentje:
csak az a helyzet hogy még elég kezdő vagyok csak 1-2 akváriumom volt. kezdőknek jó a garnéla meg az amandalazac?
2010. júl. 26. 11:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Írj rám privátban és ott nagyon szívesen segítek neked.(Első 2 választ én írtam) Amúgy a redekkel nem lehet gond ha figyelsz a vízcserére és szerintem az amandákkal se. de ha rámírsz bármit kérdezhetsz.amit tudok segitek.
2010. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!