Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol tudnék akváriumot készítet...

Hol tudnék akváriumot készítettni? Milyen árkategóriában lenne?

Figyelt kérdés
20 literes kocka akváriumhoz keresek.
2020. jún. 9. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nézz körül a Vaterán vagy a Jófogáson. Olcsóbban megúszod, ha valakinek a már megunt akváriumát sikerül jó áron kifognod
2020. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez lett volna a másik, hogy akkor mát egy komplett szettet beszerezni apróhirdetéseken.
2020. jún. 9. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kisállatboltban kérdezz rá. Nálunk vidéken is csinálnak, lehet nálatok is.
2020. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában akvarisztikában, terrarisztikában vagy állateledel boltban szokott lenni több pici akvárium, pár ezer Ft. Csak ahhoz esetleg üvegesnél kell vágatni üveg tetőt, világitást rá házilag is lehet, én pl konyhai páraálló világítást raktam fölé, igaz kicsit nagyobb az ivadéknevelő akváriumom, 26 literes. Esetleg üvegesek is készitenek olcsón, én ott is készíttettem már, mondjuk az nagyobb volt kb 10x ekkora :)
2020. aug. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!