Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 25 db neonhalnak mennyi...

25 db neonhalnak mennyi fagyasztott kaját adjak?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok még, ez az első akváriumom, most vettem meg a halakat, meg fagyasztott artémiát vettem, ezt ajánlotta az eladó. Ebből elég 1 kocka? Nem szeretném túletetni őket. Most engedtem be a halakat az akváriumba, de szerintem csak holnap etetek, eléggé stresszesek még.

2020. nov. 3. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fél/negyed kocka, de úgyis látod, mennyit esznek meg.
2020. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: de ne felejtsd el vízben feloldani a kockát, mielőtt befecskendezed nekik :)
2020. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
100%
Vegyél ki egy kockát és tedd egy kis szűrőbe majd csap alatt olvaszd ki, addig adagold nekik apránként amíg ráúsznak és maradéktalanul feleszik. Ha már nem eszik a maradékot estefelé hasonló módon odaadhatod. A maradék, mármint ha még mindig van a másnapi etetésig elvan a normál hűtőtérben. Pár nap etetés után már látod, hogy mennyit kell kiolvasztanod egyszerre. Tarts otthon több fajta fagyit és váltakozva etesd őket. Hetente tarts egy koplalónapot is.
2020. nov. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!