Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta him es nosteny kapcsolata?

Betta him es nosteny kapcsolata?

Figyelt kérdés
Elvalasztott alvarium egyik oldalaban 2 nosteny a masikban 1 him betta van aki valahogy atjutott a csajokhoz. Kettobol az egyiket gyakorlatilag levegonek nezte a masikat mar-mar agressziven kergetni kezdte. Mit jelent ez? Melyikkel parosodna?

2021. jan. 13. 21:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Es lehetseges, hogy a fium a viz felszinen uszo vizilencset nem szereti? Nem vastagon van de azt vettem eszre, hogy nem jon a viz felszínére, nem mozog igy miota beleraktam. Amiota leszedtem belole tetemes mennyiseget es egy par darab maradt azota mozgekonyabb es mar batrabban kozeliti a vizfelszint
2021. jan. 13. 22:12
 2/2 anonim válasza:
Szia! Nem ajánlom, hogy egy akváriumban legyenek. A hím nagy eséllyel megölné a nőstényt egy idő után. A legjobb az lenne, ha külön akváriumban tartanád őket. Ez csak egy tipp, lehet hogy rosszul mondok valamit.
2021. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!