Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halak vannak a sajó...

Milyen halak vannak a sajó folyóban?

Figyelt kérdés
Nagyon sok hal van benne, de nem mindegyiket tudom pontosan. Meg hogy melyk van elterjedve amit könnyű fogni. Ha valaki esetleg tud segíteni írjon.

2021. júl. 27. 09:40
 1/3 Salx Narval ***** válasza:
Segíteni nem nagyon tudok mivel az ország másik felén élek és csak egyszer voltam a Sajón, igaz akkor majdnem két hétig. Az viszont biztos hogyha mehetnék én pisztrángra, domolykóra mennék, amúgy van a Sajóban mindenféle hal, amit csak szeretnél. Műlegyes, vagy pergetős szereléket mindenképp vinnék és jön ami jön, de keszeg, kárász, ponty is van bőven ha nem kedveled a rablóhalakat. Imádtam a Sajón pecázni.:D
2021. júl. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden hétvégén lent vagyok! Van benne minden még Amur is bár azt még nem fogtam de ismerős igen! Rengeteg kárász 70-80 dkg! Tavaly ősszel pl egy 8 kg pontyot is sikerült fognom! De Pontyba átlag a 2-3 kg telepített példány...Mert viszik még a fél kilóstól a 5 kg(addig van a súly határ) felettit is sajnos sokan...
2021. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Krosszarcu válasza:
Szerintem ott tömörül az összes hal ahol mély a víz.
2022. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!