Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Létezik? olyan akváriumi LED...

Létezik? olyan akváriumi LED világítás ami tartalmazza a halaknak szükséges összes fény fajtát és így sötétben is lehet tartani az akváriumot. Úgy értem olyan helyiségben ahol nincsen se természetes se más megvilágítás csak az amit az

Figyelt kérdés
akvárium világítás ad?
2022. márc. 26. 21:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha valamit érdemes barkácsolni akkor az a világítás. Én nem vitatom a fénycsövek jó spektrum tulajdonságait de leteszteltem a Tescoban vásárolt hidegfényű 11w-os led körtéket 6-8-féle közepes igényű növénnyel és teljesen elégedettek voltak vele. Az anubias pontalgásodott egy kicsit. Vásárolni pedig nem is lehet olyan fajtát ami információt ad a növénytápozással arányos fényerő-világítási idő optimális értékeiről, de ledmodulokból könnyű ilyet barkácsolni.
2022. márc. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!