Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Yellow fire garnéla?

Yellow fire garnéla?

Figyelt kérdés

Postán rendeltem párat. Sajnos a közelemben nem lehet kapni, élőben tehát még nem is láttam ilyen színű garnélát.


Megbízható, sok visszajelzéssel rendelkező eladótól vettem őket. Normális hogy eléggé semmitmondó színük van? A hasuk szinte átlátszó. Netes képeken olyan rikító sárgának tűnnek. Szerkesztett képek, vagy a világítás miatt tűnnek szebbnek mint amilyenek valójában?

Barna talajom van, zöld növények. Néha észre se veszem őket a növények levelein. Azt hittem feltűnőbbek lesznek mint mondjuk egy piros vagy kék színű.


2023. jan. 3. 13:42
 1/1 2SZJ válasza:
Szia az utazás stresszel jár amiatt veszíthetnek színükből! Javult már? De az is lehet hogy nagyon fiatalok esetleg. Ha nem javul akkor sajnos silány minőség van ilyen.
2023. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!