Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium ha szivárog mivel ho...

Sanzii kérdése:

Akvárium ha szivárog mivel ho gyan lehet javitani 96 literes most veném meg .javitható?

Figyelt kérdés
2023. jan. 12. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Javithato. Vagy nem. Szerinted tavolbol ki tudja neked megmondani?
2023. jan. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ezaz.

sziloplasztra gondoltam azal lehetne

2023. jan. 12. 12:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van specko akvariumra tervezett szilo ami oldoszertol es mindenfele egyeb karos anyagtol mentes. Ha maga az uveg nem repedt (amit ugye csak te lathatsz), azzal lehet javitani. Masfelevel nem!
2023. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg az eladótól?
2023. jan. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ma megnézem
2023. jan. 12. 12:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak youtubeon videók hogyan kell újra ragasztani
2023. jan. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Meton ***** válasza:
100%

Kezdetben szivárog, az nem gond, csak várni kell pár napot. A sziló a nedvesség hatására lesz vízzáró. Ha sokáig állt az akvárium szárazon, akkor először szivárogni fog. Ha nem múlik el, akkor rá kell javítani. Ha nagyon régi az akvárium, egy idő után újra kell ragasztani.

De elviheted üvegeshez, jó pénzért megjavítja.

2023. jan. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Anno, a régi szép időkben (kb. ötven éve...) volt egy saját gyártmányú akváriumom, szögvas kerettel. Kb. 80 literes. Az első feltöltés során árvizet okoztam a lakásban. A vízfolyás akkor kezdett elállni, amikor már a felénél magasabban volt a víz, akkor már elegendő volt a víznyomás az üveg alsó részén, hogy neki passzintsa a keretnek. Ablak gittel tömítettem. Barbár dolognak tűnhet a halak számára, de befelé csak fentről, a csapról folyt a víz. (Akkoriban még nem igen voltak speciális szilók, bár szerintem ma sem lényeges hogy "specko" legyen, mert a ragasztó anyaga nem befelé akar menni...)
2023. jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!