Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mikor tehetem át a nagy...

Mikor tehetem át a nagy sügerekhez a kicsiket ?

Figyelt kérdés
A kicsik most nagyjából 2 hónaposak, és kb 2-3 centiméteresek. Az volna a kérdés hogy meddig kel várnom hogy át rakhassam a nagyokhoz öket? És ezt hogyan kellene kiviteleznem ? Császár Sügér kicsikről van szó.

2023. febr. 18. 21:44
 1/5 anonim válasza:
0%
Én nem vacakolnék a helyedben a kicsikkel, nehéz lenne őket bepanírozni. Dobd csak be simán a nagyok mellé az olajba, ropogósak lesznek.
2023. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
#1 Hát ne haragudj, ritka hülye vagy. Alapos irdalással is elég szálkás a sügér, semmi értelme már kicsiként egyből a panírba dobni. Anyád nem tanított semmit neked, amikor apád hazaért a zsákmánnyal?
2023. febr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most ezt nem értem. Miért akarnám meg sütni öket ?
2023. febr. 19. 14:01
 4/5 Tevenyereggyarto ***** válasza:
Általános ajánlás ,hogy akkor amikor már elég nagyok ahhoz ,hogy a felnőttek ne tudják megenni, tehát nagyobbak mint a felnőttek szája. Ennél konkrétabbat sajnos nem tudok írni, nem tartottam még ilyen halakat. Gondolom territoriális mert sügér szóval arra is figyelj oda ,hogy az újaknak is legyen elég hely különben könnyen verekedhetnek.
2023. febr. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Hát sajnos császár sügerekről van szó, elég terület védő fajta. Hát akkor még hagyom öket had nőjének, aztán majd kiderül hogy mi lesz.
2023. febr. 23. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!