Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 55 literes akváriumban...

Egy 55 literes akváriumban mit lehetne tartani?

Figyelt kérdés

Most tervezem újra benépesíteni halakkal, jelenleg csigák és garnélák vannak benne. Mit lehetne tartani, ami látványos? A tipikus kezdő halakon, mint a guppi, platti, betta már túl vagyok. Jó lenne valami másfélét. Nagyon tetszenek a nanohalak, közülük melyiket lehetne garnélákkal társítani? Illetve van valamilyen párosítás több fajból, ami működhetne vagy maradjak egyféle halnál?

Szűrő, világítás, fűtés természetesen van. Vannak bőven növények benne, bár azokat tervezem kicsit átvariálni, egyéb dekort is tudok tenni bele, ha úgy van. Jelenleg apró fekete kavics van benne, de le tudom cserélni, ha kell.



nov. 21. 16:46
 1/4 anonim válasza:
21%
Hal, teknős pl.
nov. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tevenyereggyarto ***** válasza:
86%

Pont nemrég volt hasonló kérdés :) Ott nagyvonalakban írtam/ írtunk pár lehetséges jelöltet (troll kommenteket ne vedd figyelembe):


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__..

nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az igazán látványos halaknak karcsú az 50 liter. Minél nagyobb a hal annál kisebbnek hat az akvárium. Ha unod a könnyen tarható halakat akkor próbáld meg a látványt dús növényzettel pótolni, soha nem fogod megunni mert sokkal komolyabb kihívás.
nov. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Barnabas333 ***** válasza:
Cifra fogasponty az nagyon szép és egy 2 párat simán tarthatsz. De a garnélákhoz nem tudom, hogy viszonyul, sosem volt garnélám.
nov. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!