Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem tudom beakvarizalni...

Miért nem tudom beakvarizalni a fát amit a kereskedésben vásároltam?

Figyelt kérdés

Miután megvásároltam leforraztam a fát es betettem az akvariumba, de masnapra nagyon zavaros lett, ezert kivettem es egy muanyag ladaban tartottam akvarium vizben allando szuressel. Egy honapig csinaltam igy es minden heten csereltem a vizet arra amit az akvariumbol engedtem le. 1 honap utann visszatettem a fat de masnap reggelre ugyan ilyen zavaros lett. Az edenyben amugy erdekes modon vizcsere utann 1 nap alatt mindig letisztul.


A kerdesem az hogy mit lehetne meg tenni?


A masik kerdesem, hogy ez a zavaros viz mennyire lehet karos a halakra es a novenyekre nezve ha esetleg igy hagynam kb egy hetig es varnam , hogy alakul a dolog?



nov. 28. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan selejt terméket adtak el - ezért reklamáld, hogy "nem működik!"
nov. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

" igy hagynam kb egy hetig"


Pontosan ezt tenném.

nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az edényben a fából oldódó komponens nem látszik de mérhető. Az akvában oldott másik komponens nem látható de mérhető. A két komponens hatása látható de nem mérhető.

"ez a zavaros viz mennyire lehet karos a halakra" Semennyire. Növényekre? Pláne. El fog tűnni? Igen. Hová? Hát ez az! "A kerdesem az hogy mitlehetne meg tenni?"

Megfigyelni, megérteni, felhasználni.

nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!