Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyit foglalkoztok az...

Mennyit foglalkoztok az akváriummal napi, heti, havi szinten?

Figyelt kérdés
Ebbe mondjuk beletartozhat az olvasgatás, bevásárlás, fórumozás, tehát minden.
2010. dec. 12. 02:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Helyesebb lett volna akvarisztikát írni, így utólag elnézve a kérdést. De a lényegen nem változtat :)
2010. dec. 12. 02:50
 2/6 gfero ***** válasza:
100%
napi kb.1 óra.hétvégén a részleges vízcserével 3 db aksi.van 1db 150liter,1x80 liter meg egy 60literes kb 2-3 óra.tehát heti kb.10 óra
2010. dec. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Van amikor sokat kertészkedek benne, rendezgetem, szépítgetem, meg olyan is van amikor 2 hétig rá se nézek.

Persze olyankor is dobok azért kaját a halaknak legalább minden másnap :) 4db akváriumom van: 90,70,50,35 literesek.

2010. dec. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel még kezdő vagyok,4hónapja halazok kb,így elég sokat.:) Olvasgatás a neten naponta 2óra körül, akvárium bámulás kb 1 óra naponta, vásárlás,boltban nézelődés heti 2x kb. És ha az időm engedné még több lenne;)

2 54 L,1 25 L nevelő és folyamatban a 3. 54lityó. :D

2010. dec. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Változó, napi 2 óra átlagban. Én is nagyon sokat nézem a halaimat, eskü jobban leköt mint sok műsor a TV-ben. Meg aztán olvasgatok is a neten, itt is sokszor megfordulok az akvarisztika témát lesve, meg mostanában sajnos az ecsetalga miatt is nyomoznom kellett. Imádok akvarista boltba is járni, még ha nem is veszek semmit, amikor tudok mindig bemegyek. Sajnos nincs annyi időm amennyit szeretnék ráfordítani, de így is elég lelkesnek tartom magam, ami a halazást illeti.
2010. dec. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jólvan, akkor nem velem (vagy nem csak velem) van probléma :) Asszonynép eléggé rágja a fülem :)
2010. dec. 12. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!