Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akváriumunkban pici átlátszó...

Akváriumunkban pici átlátszó lények mászkálnak a kövek között, mik ezek?

Figyelt kérdés
Van egy 112 literes édesvízi aksink, és nem rég pici átlátszó lények jelentek meg benne, elsőre pici csigákra hasonlítottak, nem rég hoztunk egy növénynel párat haza, de sikerült tőlük megszabadulni, azt hittem megint ezek szaporodnak, de ahogy nőnek, egyre kevésbé hasonlítanak csigákra. A kövek között mozognak leginkább, de elvétve az üvegen is vannak. Mik lehetnek?
2009. jan. 22. 18:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
75%

Lehet,hogy a kérdés helyesen inkább az,hogy: Kik ezek?Kik lehetnek?

Kitudja idővel mivé fejlődnek,lehet,hogy épitenek az akváriumod mélyén pici városokat meg minden :D tök izgi.

2009. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
:D
2009. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

látom sokan néznek south parkot :D

Ha nem károsak felőlem építsenek amit akarnak, csak nem szeretném ha a halak egészségének a kárára menne.

2009. jan. 22. 20:12
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Ara enm gondoltal h talan kicsi halak?:P... szerintem varjl megnezed hogy mi lesz beloluk;))...
2009. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

kicsi halak a kövek alatt? -_-

Eleven szülőink vannak, megikrázó, és nem tudok róla h félcentis átlátszó kőalatt élő halak léteznek.

2009. jan. 22. 20:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
valszeg kis rákocskák. igaz nekem tengerim van, de nekem is milliónyi kis mysis, meg isten tudja mifene van az alján.
2009. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ha szürkések, laposak, és kicsi ugrabugrálnak, akkor kagylósrákok. nekem is vannak, és halálra idegesítenek.
2009. jan. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

utána néztem és ez lesz az, vagyis ők lesznek azok.

Köszi a választ.

2009. jan. 22. 23:25
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor értesíts ha ki tudtad irtani őket, mert szeretném tudni, hogy kell.... a te növényeidet nem eszik? nem döglődnek a növénykék?
2009. jan. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

hát a növények alap döglődnek egy ideje, de a hetekben már beálltak egy félig döglött félig élő szintre :D de azóta semmi nem történt, ezeket a lényeket, vagyis rákokat meg csak 4 napja fedeztem fel. Egyenlőre a kövek közül eszik a koszt, és így még egyátalán nem zavaróak, sőt hasznosak. Nálad mit művelnek? Teljes akvárium pucolásnál sem tűntek el?

Arra lennék kíváncsi h h kerültek a vízbe O.o

2009. jan. 23. 02:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!