Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék új halakat venni....

Szeretnék új halakat venni. Viszont olvastam a gyorsfürdöröl, tehát nem szeretném ha valami betegséget behurcolnék az akváriumba. Guppit, plattit szeretnék. Mivel "kezeljem őket"? Karanténba nem tudom tenni 1 akvárium van.

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Vegyél egy kis akváriumot, használtan már nagyon olcsón vannak...egy 20-30 literes is megfelel karanténnak. Szerintem ekkora már 500 Ft-ért is van, én az 54 litereset üvegtetővel vettem 1500-ért...én azokat nevelőnek és karanténnak használom.

A gyorsfürdőt meg nem nagyon ajánlom, nem minden esetben tesz jót a halaknak, sőt sok betegséget ennyivel nem tudsz kiszűrni...

2011. jan. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Nekem is 54 l-es van jelenleg,akkor várok egyenlöre és még kitalálom,hogy legyen.
2011. jan. 13. 15:23
 3/4 gfero ***** válasza:
100%
én így csinálom neptun gyorsfürdő 30perc utána 1 hét karantén de ha nincs más aksid akkor tedd bele és reménykedjünk hogy nem kerül be semmi az aksiba .csak olyan helyről vásárolj halat ahol látszik hogy minden rendben van nem koszos a víz nincsenek döglött halak vagy betegek,ajánlotta valaki,stb
2011. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
ha csak 1 akv van, akkor reménykedj, hogy nem beteg halakat vettél :)
2011. jan. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!