Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szülőszoba halaknak? Guppink...

Szülőszoba halaknak? Guppink nemsokára megszül, de nincs hova tegyük a kicsiket, nincsen valami speckó ládika, vagy kosár amit az akváriumba bele tudnék tenni hogy ne egyék meg a kicsiket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
De, pont az a neve, amit mondasz. Meg tudod venni a legtöbb akvarisztikai üzletben, olyan 1500 Ft körül mozog az ára.
2011. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, van olyan. az akvarisztikai boltokba megtalálod őket. több féle is van.és mind különböző áru. ami nekem van az iyen kis átlátszó doboz amin lyukak vannak. de volt ilyen háló is ami ötszáz forintal drágább volt. deszerintem ez a legpraktikusabb.
2011. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ideiglenes megoldásként, pl fogsz egy műanyag dobozt, kijuggatod, vagy a tetejére egy szúnyoghálót rágumizol.
2011. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt csináltam,kivágtam keretnek a műanyag dobozt és ritka szövésű harisnyát huztam rá.REmélem a harisnya nem gond neki,
2011. jan. 16. 22:34
 5/6 anonim ***** válasza:
jó az is
2011. jan. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nekem amikor születtett szivárvány guppy 20 db kb. akkor egy 10 l-es akváriumba tartottam őket.Később vettem egy keltetőt abba raktam be őket.

Ez a két megoldás eggyike bejöhet.

2011. jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!