Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat lehet ne...

Milyen halakat lehet ne tartani egy negyven- ötvel literes aksiba?

Figyelt kérdés

nekem ekkora akváriumba vannak halaim. kiváncsi lennék hogy ti ebbe milyen halacskákat tartanátok. köszi előre is a válaszokat.

(a kérdésbe ugy akartam irni hogy miyeneket tartanátok. csak nem engedte.:S:D)


MK


2011. jan. 19. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy fajta csoporthalakat tartanék benne. Pl. ciklámenlazacot 8-12db vagy neonhalból egy 8 db-ot,vagy 6 rézlazacot meg ha még belefér egy hím bettát:). Meg jó sok növényt:)Mert szerintem igy sokkal szebb mint mondjuk az hogy veszek bele csoporthalakból 2-2dbot.Pl. 2 neont, 2 guppit,2 rézlazacot,meg 2 még valami halat.

de ez csak az én személyes véleményem:)

2011. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
milyen hal van bent amugy?
2011. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
most van nekem tiz neon .
2011. jan. 19. 14:30
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél mást hozzá, semmit. Csak sok növény legyen bent. Csapathalakból amúgy sem tartunk 1-2 db-ot, minimum 8-10et.
2011. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi.
2011. jan. 19. 14:36
 6/13 anonim ***** válasza:

hisz az pont jó , amúgy csak kíváncsiságból kérdezte hogy ki mit tenne bele, én meg csak példaként írtam hogy sokan csapathalakból egy két darabot tennének.

Amugy kedves kérdező én is igy tartanám öket mint te ekkora aksiba:)

Első válaszoló voltam:)

2011. jan. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 gfero ***** válasza:
ennél több halat ne tegyél bele esetleg egy pár darab törpe páncélos harcsát
2011. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszii. rendben majd meglátom, utánaolasok az igényeiknek a neten. mármint amit irtál, neki.
2011. jan. 19. 14:46
 9/13 Platypus ***** válasza:
Én 15-20 törperazbórát raknék,az aksi méretétől függően. Mivel van olyan fajuk, ami kifejletten épphogy egy centi, nekik sokat jelent a 40 és az 50 liter közti különbség. Otocinclus algaevőt mindenképpen raknék bele, egy algaevő sosem árt, ebbe a méretbe meg más nem való. Ha sok pénzem lenne, akkor 10 gyöngy dániót vennék, azok gyönyörűséges de kényes halak. Elevenszülőkből a Heterandria formosa és a Neoheterandria elegans lenne ideális ebbe a méretbe.
2011. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

miért a gyöngydánió mennyibe kerül?

amugy köszönökm a választ.

2011. jan. 19. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!