Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ritka halnak számít a betta?

Ritka halnak számít a betta?

Figyelt kérdés
3 akvarisztikai boltban voltam de sehol nem találtam bettát,ennyire ritka vagy lehet hogy hamar eladják őket?
2011. jan. 22. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ritka. Szerintem eladták gyorsan őket (ez valószínű, mert nagyon szépek).
2011. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem ritka,én eddig minden boltban láttam ahol voltam!
2011. jan. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
biztos olyan boltokban voltál ahol csak ritka halak voltak :)
2011. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel gyönyörű halak. Sokan azt vesznek. Ezért lehet, hogy pont akkor mentél a boltokba mikor már eladták őket. Meg nem mindegyik állatkereskedésbe van betta.=/
2011. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahova én járok állatkereskedésbe nem nagy, viszont mindig csak 3 bettát tartanak a következő miatt, 3 aksiba vannak nekik halak tartva a többibe teknös, gekko...stb. , és szerencsére nem azt csinálják mint egy másik állatkereskedésbe hogy annyi bettát vesznek ahány poharuk van éppen, hanem csak a 3 halas aksiba raknak egy egy bettát, és normális körülmények között tartják őket míg nem veszi őket meg valaki. Ha eladják öket, akkor megint csak 3at hozatnak:)
2011. jan. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!