Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Növényt honnan tudok rendelni...

Növényt honnan tudok rendelni házhoz szállítással?

Figyelt kérdés

Szeretnék növényt rendelni az akváriumba, az itteni boltokban nem találtam megfelelőt.

A kérdésem az lenne elsősorban, hogy érdemes-e? Ha nem, akkor miért nem? Azon túl, hogy én az miatt aggódok, hogy idehoznak nekem valami ronda beteg növényt!

Ha valaki tud megbízható oldalt, kérem linkelje be!


És lenne még valami: az algaevőm száján észrevettem egy piros foltot, mintha valami bevérzés lenne. Illetve a hasán is van két folt, olyan mintha heg lenne, és a szélei annak is pirosak. Van ötletetek mi lehet a gond?

Én rosszul leszek, ha elpusztul.:( Egy kb 27cm-es példányról van szó! Egyébként a viselkedésén semmi rendellenességet nem tapasztalok. És halpusztulás sincs.


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. febr. 8. 15:15
1 2
 1/16 balazs20110110 ***** válasza:
Égési sérülés esetleg nem lehet?(vízmelegítőre tapadt rá)?De ez csak egy ötlet.
2011. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

[link]


Ha sokat veszel, megéri.

Ha nem túl sokat, de szépet akarsz, akkor is.


Jó lenne tudni az algázó fajtáját. Esetleg egy gyorsfürdőt a biztonság kedvéért megejthetnél.

2011. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
eddig még csak a szűrőre láttam rátapadni, de még az is megeshet, fogalmam sincs:S
2011. febr. 8. 15:24
 4/16 A kérdező kommentje:

[link]

itt van egy kép róla. Tiszta ideg vagyok, pedig tegnap dicsérték/dicsértétek meg az akváriumomat, tiszta jó kedvem volt tőle egész nap, erre meg...:(

2011. febr. 8. 15:28
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megsértette valamivel, túl mohón evet, vagy valami. Esetleg éles kővel.
2011. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

[link]


Én erröl az oldalról rendelek növényeket.

2011. febr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
palarendszeren kívül nincs benne semmi élesnek mondható dolog.
2011. febr. 8. 16:22
 8/16 anonim ***** válasza:
nem tudom, lehet nekiment szájjal a kő szélének.
2011. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
egyébként köszönöm a belinkelt oldalt, nagy jó, és tényleg úgy tűnik, hogy megbízhatóak. Már kinéztem egy pár növényt, holnap rendelek, de látom csak jövőhéten fog megérkezni
2011. febr. 8. 19:37
 10/16 anonim ***** válasza:

A rendeléselet minden szerdán küldik

, és már csütörtök délelőtt megkapod meg kapod.

:)

2011. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!