Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A betta nőstényem nagyon fél...

A betta nőstényem nagyon fél a hímtől! Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem mer vele szembeszállni, , a hím meg csak kergeti, de az úszóit nem csipkedi!Nem tudtok valami módszert arra hogy jól összeszokjanak mert ez már kibírhatatlan!!!!!:'( :'(

A nőstényt már beraktam egy dunsztos üvegbe de nem sokat segített!!!


2011. márc. 4. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezért hajtjuk azt, hogy betta csak megfelelően nagy helyen tartható együtt nősténnyel, rengeteg növénnyel. Megszokni soha nem fogja, ha a nőstény nem ivarérett, akkor elkergeti. Az, hogy adsz-e nekik erre elegendő életteret, csak rajtad múlik. Ha nem tudsz, ajándékozd el valamelyiket.
2011. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem megmondták a boltban, mikor bettát vettem, hogy ne vegyek mellé lányt, mert nagyon nagy szerencsének kell lennie, hogy passzoljanak. Legtöbb esetben nem bírják egymást. Igen, ajándékozd el, vagy vidd vissza boltba, ha beveszik.
2011. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nyíregyházi vagy esetleg, át tudom tőled venni. 220 literben lenne.
2011. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szívesen oda adnám de sajnos nagyon messze van nekem Nyíregyháza!! :(
2011. márc. 7. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!