Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek milyen ennek az...

Szerintetek milyen ennek az akváriumnak a ragasztása?

Figyelt kérdés

Megvettük a híres Aldis akváriumot és abszolút nulla a tudásom arról hogy kéne kinéznie a ragasztásnak! Apukám szerint masszív, de én jobban bízok a "szakértők" szavában! :) Töltök fel néhány képet és várom a válaszokat! Köszi!


[link]


Itt mintha nem pont egymás mellett lenne a két üveg. ennek ilyennek kell lennie? [link]


[link]


Ilyen a doboza: [link]


A ragasztó tapintásra puha, rugalmas. Szerintetek? Bírni fogja? :D


2011. jún. 2. 20:17
1 2
 1/12 gfero ***** válasza:
68%
ne aggódj nem lesz vele semmi gond .nem a legmárkásabb akvárium de a célnak megfelel.
2011. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Talán ha a makró funkciót bekapcsolnád, mikor közelre fotózol....látnánk is valamit.

Egy kis virág jel a makro...

Jó gagyi egyébként, látszik hogy egy túltömített, túlbiztosított valami, olyan vastag a ragasztó, hogy egy szakember sírva fakadna...még az ujjlenyomat is benn a szilikonban...olyan sok az anyag...

Egy szakember által készítettben alig látod a kötőanyagot...

A vizet meg fogja tartani igen,és puha rugalmas maradhat a kötőanyag, igen, de gagyi, mit várjunk a kínaiaktól,...a magyar üvegesek, meg akvárium készítők meg csődölnek be...ennyi.

Viszont mástól fog megrepedni...azt már sejtem...

2011. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom mi az a makró, bocs hogy nem az volt a cél, hogy azon az egy képen tökéletesen látsszon minden. A bunkó hangnemből meg vegyél vissza légy szíves. Köszi! És mitől fog megrepedni szerinted? Ha ennyire tájékozott vagy megköszönném ha érvekkel is alátámasztanád az amúgy alaptalan feltételezésed, amit véleményem szerint arra építesz, hogy hol van most az akvárium. Nem itt és nem így lesz, csak itt pakoltuk ki.
2011. jún. 2. 21:34
 4/12 A kérdező kommentje:
gfero, köszi! :)
2011. jún. 2. 21:35
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Biztosan bírni fogja.Az a rész ahol meg vastag a ragasztás úgy sem fog látszódni, hiszen az az akvárium alja.És ott úgy is aljzat lesz.Amúgy a szilikon alapú ragasztók sose kötnek meg keményre.Azért ilyen puha.
2011. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Én csak azt tudom, hogy a fekete szilikon az még a tengervizet is bírja. Jó az.
2011. jún. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Kivetted a hozzászólásomat? hehehe. Majd röhögök, mikor megreped!!!!Mert megfog...jó sok idő lesz míg észreveszed, először majd csak ereszt...hihihihi
2011. jún. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Mennyi ember nem bírja a kritikát, szánalmas gyenge kis, emberke leszel, ha csak a jót akarod hallani...pfffff
2011. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek megnyugtattatok! :)


Kedves Ismeretlen válaszoló! Neked meg csak annyit hogy a kényszerképzeteiddel együtt, menj és mást zaklass. Nem tudom miről beszélsz idézlek: "Kivetted a hozzászólásomat?" Nem vettem ki semmilyen hozzászólásodat. Talán csak nem küldted el, vagy nem láttad, de ez nem az én gondom! :)

2011. jún. 3. 05:22
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
nem a legesztétikusabb a ragasztása, de viszont szerintem bírni fogja, nyugodtan feltöltheted vízzel..más az, hogy meg kell nézni, hogy az oldallapok mennyire szimmetrikusan vannak egymásra illesztve. a fekete ragasztó meg jó, ahogy Hable is írta
2011. jún. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!