Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A gömbmollymnak valamilyen...

A gömbmollymnak valamilyen bőr alatti fekélyei vannak, mitől?

Figyelt kérdés
Ezüst szinű, és a jobb kopoltyúja alatt van egy fekete kerek folt, bőr alatti de látható igy is. A másik olodalán is van egy folt, szintén fekete és ez már putyús is, mintha ki akarna jönni. Ugy néz ki, mint valami betokosodott parazita, vagy mint egy fekély. Nem tudom mi lehet.. de szerintem kinyírja a halamat :((. Nem is tudom, mivel kezeljem, azt sem tudom micsoda, semelyik betegséghez nem hasonlít amit a neten néztem.
2011. jún. 11. 20:41
 1/2 gfero ***** válasza:
szerintem ez kopoltyúférgesség ami elég fertőző külön kellene kezelni gyrokillal
2011. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, nem a kopoltyúja alatt direkt, hanem a kopoltyótúl lentebb, a kopoltyútól kb 3-4 milire van folt, valami van benne, mint valami betokosodott cucc. Olyan nyílt seb fog keletkezni ott ugy tűnik...
2011. jún. 11. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!