Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tudnám meggyőzni a...

Hogyan tudnám meggyőzni a szüleimet, hogy szükség van az akváriumomban egy külső szűrőre? Milyen érvekkel?

Figyelt kérdés

Felesleges hülyeségnek mondják, és folyton azzal jönnek, hogy régen a halak jól elvoltak mindenféle szűrő és fűtő nélkül, most meg egy csomó technika szükséges az akvárium üzemeltetéséhez. Meg hogy annyira nincs hely meg, és kiszorítanak minket a halak... (összesen van 1db 35 literes nanom...;D )


Mint már írtam az akvárium 35 literes, és a szűrőt én fizetném.

Ja és a lebontó baktériumok mennyiségére, és a kis akvárium biológiai érzékenységére nem reagáltak.


2011. jún. 29. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha te fizeted, minek kérdezed meg tőlük?

csak vedd meg és kész :D

2011. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mondasz valamit...

De azért jobb a békesség. Meg akkor azzal jönnének hogy a mi pénzünk, ők keresték. (a fr@ncokat, kb a felét rokonoktól,nagyszülőktől)

2011. jún. 29. 22:00
 3/11 anonim ***** válasza:
de egy 35l be mire kell külső?:D én a 90-es hez használok külsőt
2011. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
először is az akvárium vízét több mint 40 éve szűrjük és nem az h nem kellet hanem rosszul tartották a szüleid.ha van normális belső szűrő ami olcsobb is mint a külső akkor én 35 literre nem vennék külső szűrőt esetleg a belső mellé külső talajszűrőt vennék.
2011. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nano akváriumról van szó gondolom azért kell a külső szűrő.Amúgy meg vedd meg!Anno én is így csináltam mikor kellet a plusz világítás.Ha saját pénzedből veszed akkor nem kell aggódnod.Biztos hogy nem fognak haragudni ha megveszed.
2011. jún. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Dioxyde ***** válasza:
35 litereshez nem kell külsőt venni elég egy jó belső szűrő .Külsők amúgy is elég drágák 10000 felett kezdődnek .
2011. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én egy köztes megoldást javaslok. Mivel ekkora mérethez nehezen erőszakolható hozzá gyári külső, inkább barkácsolj te magad. Több okból is jó: 1. Lekötöd magad, a szüleidnek mondhatod, hogy nem csinálsz semmit, csak barkácsolsz :)

2. Sokkal olcsóbb, nem mondhatják, hogy vagyonokat költesz hülyeségre.

3. Sokkal jobb lesz, mint a gyári.

2011. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Doruss ***** válasza:
Szerintem, ha a saját pénzedből van úgyis, akkor vedd meg, vagy barkácsolj. Engem apám sokat cseszegetett, mikor több világítást szereltem fel, merthogy fölösleges, hülyeség, algásodni fog... de megcsináltam, és látja, hogy minden jól működik, már nem is szekál miatta (: szóval szerintem nyugodtan vegyél egyet, ha szeretnéd :D
2011. jún. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Murr ,es azt hogyan kell,mert nekem is csak egy belso szurom van?Hogyan tudsz kulso szurt "barkacolni"?
2011. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az en szuleim is ojanok...:-j
2011. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!