Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a bajuk? És mi a...

Mi lehet a bajuk? És mi a gyógyszer?

Figyelt kérdés
5 halam mindig a szűrő mögé mennek és csak néha jönnek ki lehet hogy fátyol betegség a halas boltba nem tudják megmondani.Ezért help!Mi lehet a bajuk?És amikor kijönnek ilyen gyorsan zsity aztán már vissza is mennek.Hogy lehet kezelni?Parakillt már bevetetük.Ilyen fertötlenítö szert is.Már csak 11 halam van pedig volt 18:(Egy csomo hal meg:(
2011. júl. 2. 19:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És még annyit hogy nem megölö fertötlenitöszert hanem olyat ami lebontj a a kakit.És nem szar kajával hanem szúnyog lárvával etetem és én egy szóval se mondta,hogy én jobban értek a halakhoz. És madj mindjárt megeszem a te drága érzékeny halaidat.De most már tényleg te is álljál le vagy ahogy az elöbb írtam felejtsük vagy írj normálisan oké?
2011. júl. 2. 22:24
 12/14 anonim ***** válasza:
Jaj, ne hazudozz már. Tengerimalacka a felhasználóneved, csak most levetted. Láttam már sok válaszodat, és tengerimalacod is van...nem kell hülyének nézni minket. És látod, most írtam egy normális választ, de neked ez se jó. Akkor tudod mit? Csinálj amit akarsz, tőlünk többet ne várj normális választ, ha ilyen bunkó és felelőtlen vagy!! Meg is érdemled, csak szerencsétlen halakat sajnálom! És nekem SOHA egy halam nem pusztult el és SOHA nem volt betegség az akváriumban, mert én tudok olvasni, és utánanéztem mindennek előre, és mindent úgy csináltam hogy ne legyen probléma...és nem az eladóra hallgattam, hanem szakirodalomra!! De szerintem is felejtsük el egymást, sőt neked az egész haltartást el kellene!!
2011. júl. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ugyan már gyerekek...


Ez kb. olyan, mint ez: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__1..


2 guppi gömb "akváriumban", és van képe odaírni, hogy normális válaszokat vár.

Ha valaki 1 másodpercnyi utánnajárás nélkül állat tartásba kezd, (bármilyenbe) és emellett megmagyarázza hogyan is kell ezt csinálni, nekem egyszerűen méltatnan bármiféle reakcióra. Változtatni úgysem lehet ezeken, hisz ez a példa is ezt bizonyítja. Akkor meg minek bizonygatni az igazatokat? Jó hogy nem még ezek vonnak kérdőre titeket.

2011. júl. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nincsen tengeri malacom nem tom honann vetted hogy vande mind 1.Csak szeretem őket és azért az a nevem.
2011. júl. 3. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!