Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A neptun bakto kill tabletta...

Motoregér00 kérdése:

A neptun bakto kill tabletta milyen gyorsan oldódik?

Figyelt kérdés
Már benn van a vízben három órája.
2011. júl. 3. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
ez mire való?
2011. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bakteriális betegségek (úszórothadás hasvízkór baktériumos bőrfertőzés stb.)
2011. júl. 3. 12:48
 3/7 A kérdező kommentje:
A teljes történet az ,hogy úszórothadásom van elösször dobtam bele sera baktopur direkt tablettát ez nem vite le ezután a tablettát megtartva és mellé neptun dezinfekt folyadékot is nyomtam. most tartok a bakto kill-nél ami egyenlőre nem nagyon oldódik.
2011. júl. 3. 12:52
 4/7 gfero ***** válasza:
én valamit nem értek meny ideig használtat a baktopurt utána hány %-os vízcserét csináltál mielőtt beletetted a neptun dezinfektet és hány napig ment a kezelés.a bakto kill jó bakteriális fertőzésre hamarabb fel oldódót volna ha szétmorzsolod.
2011. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A baktopur benn volt három napig a harmadikon50%-os vízcsere. A dezinfekt melet ugyanúgy jelen volt a baktopur ez ugyanúgy háromnap, majd 50% vízcsere.
2011. júl. 3. 15:21
 6/7 gfero ***** válasza:
a sera baktopur direktel kelet volna kezelni súlyos esetben min 7 napig a 3-dik nap után 50%-os vízcserével.
2011. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elöször direkt volt benne három napig vízcsere majd újra direkt+dezinfekt és most tartok a baktokillnél
2011. júl. 3. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!