Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek? (akvárium)

Mi a véleményetek? (akvárium)

Figyelt kérdés
Nem bonyolódom bele a részletekbe, a lényeg az lenne, hogy igen olcsón tudnék beszerezni, jóminőségű üveget, és mivel a bátyám, aki akvarisztikával foglalkozik, már több akváriumot is rakott össze, ezt az üveganyagot én nekiadnám, és ebből csinálna egy 1200-1400l-es akváriumot, aminek külön kisakvárium lenne a külső szűrője.Mi a véleményetek erről?
2011. júl. 4. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
príma ötlet, nekem is összerakhatnátok egyet:)
2011. júl. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1400 literes akváriumhoz eszméletlenül vastag üveg kell.. mennyire vastag üveged van?
2011. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha megtudja csinálni, rajta!
2011. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 gfero ***** válasza:
vélemény hogyha össze tudod hozni nagyon jó már tökéletes egy tengeri akváriumnak vagy egy sügeresnek.bár az üveg maga a legkevesebb ezt még be is kell üzemelni
2011. júl. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Falun ***** válasza:

ekkora akvárium már nagy felelősség, oda kell figyelni az illesztésre, ragasztásra, merevítésre.

ha reped... ott úszik minden. :S


de ha meg tudjátok csinálni egy csodás világ költözik a lakásba!!! :)

hajrá!!!

2011. júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy ekkora akváriumhoz komoly állványzat szükséges, az is pénz. A kicsi szűrőakvárium alsó hangon 300 literes kell, hogy legyen. Oké, hogy az üveganyagod olcsó, de arra is gondolj, hogy mennyibe kerül 300 liter szűrőanyag, a szűrő maga, a világítás, az állványzat, a fenntartás.
2011. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nagy szűrő kell hozzá, és nem kell aggódni, van rá elég pénz, úgyhogy remélem hogy sikerülni fog. Az üveg is elég vastag, és az illesztéssel,ragasztással sem lesz baj, mert profi kézben van a munka!!Köszi a válaszokat!
2011. júl. 4. 13:34
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja és a bútort amin lesz, előre gyártatjuk, ráadásul direkt nagyobb teherbírással készíttetjük, hogy még ha tele csurig van vízzel, akkor is bőven bírjon még súlyt!
2011. júl. 4. 13:36
 9/11 anonim ***** válasza:
És a földszinten laksz? Nehogy leszakadjon az emelet :D
2011. júl. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem fogom irigyelni a villanyszámládat :) de vad ötlet. majd ha lesz valami belőle, linkelj képet légyszi

én személyszerint 2 db 500 literest csinálnék. 500 literben majdnem az összes díszhalfajta tartható, inklúzív márványsügér, szal nem tudom miért kellene ekkora fába belevágni. pl 600 lityó se semmi látvány..

2011. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!