Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet ez az akváriumban?...

Mi lehet ez az akváriumban? Mit csináljak? (Képek)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1 hónapja megy az akvárium, üresen.. tegnap raktam bele csigát hátha ők jelentik a megoldást erre a problémára de már kezd elegem lenni. A Szűrő folyamatosan megy, a világítás napi 8 órát, a növények árnyéktűrők és nincs benne semmi nem odavaló. Mégis olyan az üveg mintha benőné valami, a növényeken meg a gyökereken meg mintha por lenne. Mi lehet ez? Mit csinálok rosszul és mit csináljak hogy megszűnjön? 54 literes az akvárium.


[link]


[link]


[link]


2011. júl. 9. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy algafajta lehet, nekem is volt az akváriumomban. érintésre nyálkás.
2011. júl. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az almacsiga leszedi.
2011. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2db almacsiga + 2db törpeszívóharcsa kombó együtt még hatásosabb lenne :)
2011. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) Azért nem mertem bele venni eddig semmit, nehogy gondot okozzon nekik ez a valami. Sajnos nagyon meleg van itt és a törpéket nem merem megkockáztatni egyenlőre! :)
2011. júl. 9. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Naja, most meleg van, de egy ventillátoral hűtheted az akvit. Én tulajképp csak azért vettem ilyen halakat, ha volt olyan akvim, amiben volt barna alga, vagy valami nem odaillő, hogy azt kitakarítsák és mindig sikerrel jártam.
2011. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na akkor majd én is beszerzem őket! :)
2011. júl. 9. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!