Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 5 guppi és 5 neonhal tartható-...

5 guppi és 5 neonhal tartható-e egy 15 literes akváriumban?

Figyelt kérdés
Starter kit-ként vettem, világítással, automata fűtővel, vízszűrővel.
2008. febr. 28. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem tartható. Én úgy tudom, hogy egy átlagos méretű halra kb 1 liter vizet kell számolni. A neonhal pedig nem nő nagyra. Arra viszont vigyázz, hogy a guppik ne szaporodjanak el. Én vennék még hozzájuk 1 páncélos harcsát is, ami az akvárium alján él.
2008. febr. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Megpróbálhatod, de, hogy életbe maradnak na arra vajmi kevés az esély. Ajánlom olvass el az akvarisztikáról szóló pár fórumot, könyvet és utána már nem is teszed fel a kérdést.
2008. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem ne próbálkozz!Ha az egyik kisebb mint a másik ne várj jót az neyémnek is a nagyok letépték a farkát a kicsinek a nagyok!!! :)
2008. márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes nekem a neonhalak jól megvannak még az aranyhallal is,sőt még van egy sziámi harcoshalam is.Nem beszélve a dániókról meg a xifókról.
2008. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták a boltban hogy 1cm halra kell 1 liter víz.Szóval szerintem ez a 10 hal kicsit sok.Nekem a 75 literesben van 12 halam.
2008. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Neonhal csapathal!!!!Ezt vedd figyelemben vayg 6-7 guppi ami nagyon szaporodik szoval ha sokan leszenek egy helye akkor megfognak pusztulni szoval inkább neont vegyél abbol max 10-12 dbot
2008. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Semmiképp ne tedd!!Ezt a gondolatot söpörd ki a fekedből... neon 50 literre 12-14 hal guppi

guppi Minimum 30 literes, 1 hím és 3 nőstény részére

2008. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom szeintem olvass halas oldalakat és csak utána döntsd el hogy szerinted jó lenne e. nekem negyven literes akviba van neonom és mellette guim meg még egykét hal.
2011. jan. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!