Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől lyukacsosodik ki,...

Mitől lyukacsosodik ki, vékonyodik, barnul, foszlik el a növény levele?

Figyelt kérdés
Leginkább Anubiason veszem észre, de a többi is részben. Ami új leveleket hoz azok szép egészségesek, de főként az alsókkal ez történik :S.
2011. aug. 4. 16:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Vettem sera növénytápot(nem tudom jó-e, de eddig a sera termékek jók voltak). Mit tegyek a növénnyel? Kicsit hanyagolva volt a víz huzamosabb ideig, ha mostantól rendben tartom, illetve tápozom magától rendbe jönnek? Letörögessem ezeket a "rossz" leveleket? De ha megteszem akkor eléggé csupasz lesz.
2011. aug. 4. 17:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan törögesd le ezeket a leveleket, mert a bomló növényi részekből ammónia szabadul fel ami nagyon kedvez az algák elnépesedésének. Minnél hamarabb szedd ki az elhaló részeket és kezd el tápozni az útmutató szerint, illetve ha azt akarod hogy nagyon szépek legyenek a növényeid muszáj nekik a CO2 adagolás amit megtehetsz több módon is: A legegyszerűbb ha veszel a boltban Easy life Carbo-t amire rá van írva hogy kell adagolni. ( a tabletták semmit nem érnek)
2011. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Foszfor nem okozhatja? Co2-höz néztem ezt a sera bigyót.

Ezt:


[link]


Ez használható valamire szerintetek?

2011. aug. 4. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez semmit nem ér. akkor inkább easy carbo vagy élesztős módszer
2011. aug. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!