Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Holnap fogok 2011 08 16-án...

Barni2008 kérdése:

Holnap fogok 2011 08 16-án fogok szűrőt kapni a halaimhoz 3 napja vannak meg és 1 napja már a víztetején bugyborékoznak meg fognak halni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
szia! hát elég sok ideje vannak friss oxigén nélkül, szerintem csináld azt,hogy egy szívószállal fújsz nekik a vízbe levegőt és akkor jobban bírják,amíg megérkezik a szűrő. én is ezt szoktam,ha valami gond van a szűrővel ,vagy cserélem a vizet. :)
2011. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a 10 literes üvegben marad a 2 aranyhal, az algaevő, a neon és a xipho, igen, csoda, ha holnapig életben maradnak. Reggelre készülj fel, hogy hullákat kell szedegedned. Hiába veszel szűrőt, ezeket a halakat nem tarthatod 150 literesnél kisebb akváriumban, mert egyszerűen nem maradnak életben. Csak azért nem írok nagyon csúnyákat, mert gondolom fiatal vagy, de amit művelsz, az nagyon felháborító és elszomorító, durva állatkínzás. Kérlek, ha nem tudsz nagyobb akváriumot venni, ajándékozd el a halakat!
2011. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első, te is megérsz egy imát.. Szívószál? :D Ne hülyéskedj már. A nullához konvergál a gázcsere, amit te így le tudsz bonyolítani. Az egyetlen megoldás a vízcsere, állott, pihentetett vízzel. Ha most nincs bekészítve, azonnal tegyél ki állni 5 litert, 1 óra múlva pedig ennyit cserélj le. Ezt tedd meg minden nap, amíg el nem ajándékozod a halakat (persze 12 órát várj, csak most az életben tartás miatt elég az 1 óra).
2011. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
figyelj utoljára mondom nem én hanem az a h.. árus és csak tudd már szerezzük be az akváriumot
2011. aug. 15. 20:10
 5/6 eric_cartman ***** válasza:

Teljes mértékben egyetértek Murr válaszaival, nem ismerem,de a válaszaiból ítélve öreg motoros az akvarisztikában. Én kb 3 hónapja kezdtem el akvarisztikával foglalkozni és sokat tanultam a válaszaiból.


Lehet, hogy néha indulatosan válaszol, de ha valaki 10 literben szeretne 200 liternyi halat tartani akkor az ne várjon hátba veregetést! állatkínzás!!!


De ha csak kényszerből tartja így és hamarosan megoldódik (új nagyobb akvárium, szűrő beszerzés alatt) akkor szerintem is gyakori vízcsere állott vízzel és én tennék bele valamilyen vízelőkészítő szert is, pl: SERA Aquatan, SERA Bio Nitrivec vagy inkább SERA Toxivec

2011. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 eric_cartman ***** válasza:

ja és reggel láttam "utáljuk közösen Murr-t" vagy valami hasonló témát :D LOL


sok embernek fáj az igazság és ha megmondják neki, hogy talán nem kellene kínozni az állatokat

2011. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!