Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 25 literes akváriumba milyen...

25 literes akváriumba milyen halat lehetne tenni? :O

Figyelt kérdés
Volt már aranyhalam benne 2 is de meghaltak, meguntam már igazából ezért milyen halat lehetne bele tenni?:O most láttam ezt a Betta halat nagyon széép.De ha nem jó bele akkor nem veszek olyat:S Valami ötlet?:O
2011. aug. 18. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Mit szólnál egy fehér cápához?
2011. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 eric_cartman ***** válasza:

Szűrő, fűtés, növény, ... van az akváriumban?


Ha meguntad akkor lehet, hogy nem a legszerencsésebb újra benépesíteni. Egy akváriummal ha nem is sok, de azért van "gond", de aki igazán szereti annak inkább édes teher.


30 liter a minimum, de szerintem ha a feltételek egyébként adottak akkor 1 bettát tehetsz bele, nagyon szép hal.

2011. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan meghaltak az aranyhalak?

Talán azért, mert azoknak minimum 100-150 liter kell...25 literbe nem tennék még bettát sem.


Azért remélem fűtő, és szűrő van benne.

2011. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fityuka ***** válasza:
0%

bettát nyugodtan tahetsz bele szerintem.

labirintkopoltyús,nem túl igényes hal.

algázót,hogy az üveget tisztitsa,2 harcsát,hogy a fenéken szedegessen.tegyél növényt,meg estleg egy félbevágott kókuszdiót búvóhelynek,és jó is lesz.

2011. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 eric_cartman ***** válasza:

harcsával csak óvatosan, algázónak ancit nem tennék bele. elég nagyra nő, itt meg tudod nézni, hogy milyen igényeik vannak: [link]

figyelj arra, hogy a másik hal

- ne legyen nagy színes úszója, és alapból ne legyen túl feltűnő, színes

- kb egyforma hőmérséklet igényük legyen

...

2011. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze van minden benne..iigen háát az aranyhalakat úgy sikerült eltávolítani hogy elmentem nyaralni addig meg mamám vigyázott rájuk..és fogalmam sincs mit csinált velük de amikor haaza értem már a víz tetején voltak-.- kicsit mérges is voltam ..most hogy láttam ezt a Bettát meg tetszett..nem tom még mi lesz belőle:O lehet maradok aranyhalnál..
2011. aug. 18. 15:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem érted, hogy az aranyhalnak 150 liter kell? Nézd már meg az igényeit...másik meg, hogy hidegvizi hal...


Állatvédelmi törvény szerint 30 liter alatt nem tarthatsz gerinces állatot. Tegyél bele pár db garnélát, azok ellesznek, halat ne vegyél.

2011. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Uhh... Semminek nem nézel utána, felteszel itt egy kérdést, leírják szépen, hogy az aranyhalnak 150 liter kell, linkelnek, de csak nem fogod fel... Szomorú az ilyet látni.

Leírom neked mégegyszer, hátha... Az aranyhal azért pusztult el, mert legalább 150 literes medence szükséges számára.

Linkelek: [link]

25 literben tarthatnál egyetlen hím bettát, egyedül, de őszintén, kell az neked? Látszik, hogy nem is érdekel, akkor meg minek? Hogy a nagyira kenhesd, ha ez is elpusztul?

2011. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
25 literbe csak endler guppit lehet tartani [link]
2011. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pff ennyi marahaságot boccs mindenkitől:D méghogy a betta nem igényes erős szűrés kell neki 27°C és a gyomra nagyon érzékeny a romlott kajára és az egyoldalú etetésre!nem értem ezt a 30 literre egy betta cuccot.a sziámi társas lény és csak egy fajból való hímeket kergeti ki a területéről...gondolj bele te sem bírnád ha egyszer egy idegen bemenne szobába és azt mondaná hogy az az övé.25 literre garnélákat ajánlok nézd meg hátha tetszik neked nekem nagyon tetszenek,jópofák.aranyhal ez kész!!:DDDna mindegy mindenki volt kezdő és követett el hibákat.
2011. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!