Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Utal valamire az, hogy a...

Utal valamire az, hogy a halaim nagyon félénkek lettek?

Figyelt kérdés
Régen középtájt úszkáltak mindenfele,de most állandóan bujkálnak.Újabban még attól is megijednek+elbújnak,hogy közelebb megyek az aksihoz,pedig ezt régen nem tették.
2011. szept. 16. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Az hogy nálad mi nem tetszik azt én nem tudom, kisebb helyen a halak jobban bújkálnak azt már észrevettem, főleg ha sok a növény, és van hova bújni.

Hát de ha nem változott semmi, akkor fura.

Viszont ha tettél bele új halat is, akkor egyértelmű hogy az elől bújnak el.

2011. szept. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tettem bele semmi újat,csak volt egy elhalálozás.Lehet, hogy kevesebb hal miatt nem éreznek elég biztonságot.
2011. szept. 16. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem régebb volt gondom kékalgával, akkor szükség volt újra indítani az egész aksit, a halak 1 hétig vödörben voltak világítás nélkül, mikor beállt ismét az akvárium, és visszatettem őket, félősek lettek.. de aztán ismét megszokták. 1ik nem élte túl sajnos, de a másik mellé vettem 1 társat, aztán visszaszelídült :)

talán hirtelen változás érte őket, egymás után kétszer, és amíg vödörben voltak, nem láttak ki és engem sem láttak 1 ideig. de így nálad nem tudom mi lehet, hogy így egyből "bevadultak", ilyenről nem hallottam

2011. szept. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!