Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nothobranchius Rachovii Beira...

Nothobranchius Rachovii Beira - rachov díszes fenékpontya tud erről a halról valaki valamt?

Figyelt kérdés
A neten alig vannak dolgok róla. Igények?
2011. okt. 10. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Igazából a vízparamétereket innen megtudhatod.


Mint a legtöbb killi, ők is félénkek, nem valók társas akváriumba. Általában a hímek agresszívek a nőstényekkel, ezért nagy helyre és rengeteg növényre van szükség. Ez körülbelül annyit jelent, hogy 50 literben nem tarthatsz mást, csak egy ilyen párocskát.

2011. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Valamiért nem jó a link :/. Az akvaristán olvastam egy cikket a szaporításukról, írták, h Mo-n szinte lehetetlen hozzájuk jutni.

Majd még angol nyelvűeket olvasok...

Azt mondod, h pici halak? Hány centisek kb?

2011. okt. 10. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:

A terraplázán talán lesznek, vagy hozzájuk hasonló killik biztosan.

Itt egy másik link, nem tudom, az miért nem jó:

[link]

4-6 centi a méretük, a semleges, lágy vizet kedvelik, hőmérséklet 20-24 fok. 1-2 évig élnek.

Azért tartják őket kevesen, mert ahogy mondtam, nagy hely kell nekik, viszont csak bujkálnak. De gondolkoztam már én is a tartásukon, szerintem klassz egy ilyen akvárium is.

Á amúgy kedvelik az élő eleséget, ha vadon fogottat veszel, a műkaját valószínűleg nem fogadja el.

2011. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha, terraplazára úgyis benézek majd. De vadon befogottat nem szeretnék, majd megkérdezem tenyésztett-e :)
2011. okt. 11. 16:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!