Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kibírják halak és a garnélák...

Kibírják halak és a garnélák ha ennyi ideig nem etetek?

Figyelt kérdés
Majd jövő hónapban elutazok, és nem nagyon van ki etesse a halakat és a red cheryket. Szóval 1.nap reggel kapnának aztán 2, 3, 4 nem aztán 5.nap igen. Nem tudom hogy viselnék, neon, gyöngy dánió és RC.
2011. okt. 25. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
hát a hal az tuti kampec lenne, ( a halak mindenért feldobják a talpukat) garnélarákot fogtam már folyóból,és 2 napig bírta kaja nélkül,utána elengedtem.. szóval talán a rákra van esély
2011. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na te most rohadtul nem voltál hozzáértő, igazam van? Hagytam már halat 3 napra "étlen, szomjan" és nem döglöttek meg, inkább csak ézért írtam ki a kérdést mert nem volt még gyöngy dánióm, és a garnélát sem hagytam még ennyi időre kaja nélkül.
2011. okt. 25. 19:44
 3/11 Platypus ***** válasza:
95%
Szerintem ez egyszer-egyszer még nem okoz problémát nano halaknál sem. Ha gyakrabban előfordulna, az biztosan nem tenne jót nekik. A neonnak és a garnélának meg se kottyan.
2011. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Tapasztalatból beszélek,úgyhogy lenyugodhatsz-.-
2011. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszi, kirohanásért bocs, ma kissé ideges hanglatomban vagyok.
2011. okt. 25. 20:00
 6/11 Platypus ***** válasza:
Cuteyka, tapasztalatból hülyeséget beszélsz. Azért, mert te képtelen voltál életben tartani a halaid, még nem leszel szakértő. A legkisebb ivadékokat kivéve nem árt meg a halaknak a pár napos éhezés, a túletetés pl. sokkal ártalmasabb. Én is tapasztalatból beszélek, de én életben tudom tartani a halaimat.
2011. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Néhány hal kibír 2 hetet is egy akváriumban. 3-4 nap még nem gáz. Aktívabbak lesznek, keresgélnek, és kitakarítanak rendesen. Ennyi.
2011. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A redekkel biztosan nem lesz gond.Mindig találnak valami ehetőt.Ők akár több hétig is kibírnák szerintem, hiszen esznek algát, elhalt növényeket vagy a növények hajtásait és még a mulmban is találhatnak valamit.

Hogy ezek a halak hogy viselnék azt nem tudom mivel inkább sügéreket tartok.

2011. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagy használj holiday kaját,az elvileg több napig jó.Azt viszont nem tudom hogy ha rendszeresen 3-4 napig nem kapnak akkor a holiday-el lehet e pótolni,szal megéri e pénzügyileg is
2011. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A holidayt ha csak lehet, kerülni kell. Én akkor használnám esetleg ha egy hónapra utaznék el.


3 nap kaja nélkül nem érdekli még a nanohalakat sem. Észre sem fogják venni, nem kell aggódni.

2011. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!