Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 1 fiú és 2 lány Bettát lehet...

1 fiú és 2 lány Bettát lehet folyamatosan egy akváriumban tartani?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 19:19
 1/6 kzs ***** válasza:

Csak abban az esetben, ha egy kellően nagy, társas akváriumról van szó.

Más, békés halfajok mellett, sok növényzettel, búvóhelyekkel remekül elvannak egymással.

Ezek nélkül viszont nem szabad együtt lenniük.

2011. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
úgy lenne, hogy ideiglenesen lennének csak egy kis akváriumban együtt, mert szeretnénk kishalakat esetleg, utána nagy akváriumban lennének nem tudom pontosan hány liter, de nagy és még lennének mellettük gurámik. és abban vannak növények meg kis búvóhelyek is.
2011. nov. 1. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Kicsi akváriumban nem, amúgy is csak egy nősténnyel kell külön tenni a hímet, nem eggyel, és azt is óvatosan, szoktatva...

Más: a gurámikkal nem lesznek barátok!

2011. nov. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kzs ***** válasza:

/Az előbbi válaszadónak üzenem:/


Én tartottam Bettákat (1 fiú és 3 lány) gurámikkal, és soha semmi bajuk nem volt egymással.

Igaz, én ezt egy 200 literes akváriumban, sok növény és sok búvóhely mellett cselekedtem meg...

2011. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor azzal ne próbálkozzak meg szerintetek hogy nagy akvárium 2 gurámi, egy fiú betta és hozzájuk berakni 2 lány bettát? :S
2011. nov. 5. 15:06
 6/6 anonim ***** válasza:

De igen.Nyugodtan!:)

Én a fiú bettámat és 3 nőstényt neonhalakkal gurámikkal tartottam együtt egy 100literes akváriumban.Semmi baj nem lesz..:D nyugodtan megpróbálhatod.

Mondjuk ez azért a halak természetétől is függ.volt már olyan bettám is aki minden mozgó dolgot megtámadott amit csak látott,de általában szerencsére a békésebbfejtát fogtam ki akiket nyugattan tarthattam társas akváriumba.

2011. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!