Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A törpe tarisznyarákból van...

A törpe tarisznyarákból van édes és sós vízi is? Vagy ezekből egyféle létezik?

Figyelt kérdés
Ma azt mondták az állatkereskedésben, hogy amit ők tartanak, az édesvízben él. Akkor melyiknek kell most sózni a vízét és melyiknek nem?
2011. nov. 8. 13:39
 1/3 Platypus ***** válasza:
Van többféle is. Szóval tudni kéne a pontos fajnevet, vagy legalább egy jó fotót rakj fel. Az, hogy a kereskedésben édesvízben volt, csak annyit jelent, hogy ők abban tartották. A legtöbb faj pár hetet, hónapot kibír édesvízben. A vedlésbe viszont belepusztulhatnak ilyenkor.
2011. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem neked olyan lehet, amilyen nekem (én is ezen a néven vettem). Én nem sózom a vizet egyáltalán, viszont kell neki kilépő (valami ami kilóg a vízből). Van egy video a neten ahol azt mondják nem, de ez nem igaz!:

[link]

Én betettem egy követ, aminek kilóg a teteje, és imád azon ücsörögni.

2011. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vettem, csak láttam. Igen, olyan mint a videóban. De a kereskedésben is ez volt egyébként. Csak kíváncsi voltam hogy akkor ebből most van-e külön édes meg sós vízi is. :) Mert ahogy az első válaszoló is írta, vedlésnél kell neki elméletileg a sózott víz.
2011. nov. 8. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!