Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Székesfehérváron van tengeri...

Székesfehérváron van tengeri akvarisztikával foglalkozó állatkereskedés? Lehet ott gömbhalat kapni? Ha nincs akkor leírnátok nekem hogy Pesten hol van ilyen bolt és hogy hol lehet gömbhalat venni?

Figyelt kérdés
Ti hol vettétek a gömbhalatokat?Törpe gömbhalakat szeretnék tartani.:)
2011. dec. 2. 10:35
 1/6 Platypus ***** válasza:
Gömbhalat ne tengeris boltban keress. Pontosabban létezik tengeri gömbhal is, de ahhoz tengeri akvárium is kéne, ami már nem olyan egyszerű dolog. Az elterjedt gömbhalak csak egy kevés sót igényelnek a vizükbe, a törpe meg semennyit se. Sima édesvízi akváriummal foglalkozó boltokban lehet kapni. Az aréna plázás boltban meg az atlantiszban már láttam gömbhalat, talán zöld gömbhalak voltak, de nem tenném rá a nyakam.
2011. dec. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem tengeri hal a törpe gömbhal.De gondoltam hogy a tengeri díszállat kereskedésben tuti lesz mert ott általában több fajta halat árulnak nem csak tengerit hanem brakkvízit és édesvízit is.És azért ezt kérdeztem,mert itt Dunaújvárosban egyik édesvízi díszállat kereskedésben sem találok gömbhalat..:S
2011. dec. 2. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Fehérváron a legnagyobb választékot itt találsz .Csak ajánlani tudom !

[link]

2011. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zsoka79 ***** válasza:
A tűzhalban én nem láttam még de lehet hogy rendelnek. Viszont az Esperantó térnél van egy kereskedő ott láttam pár darabot.
2011. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zsoka79 ***** válasza:
Jah elég ritka hal mert szinte mindegyik kereskedésben voltam már és csak ezen az egy helyen láttam.
2011. dec. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk van diodon holocanthus, de az nem törpe és tengeri.

Amit te keresel törpe gömbhal néven az édesvizi halacska.

2011. dec. 4. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!