Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek ez megéri vagy...

Szerintetek ez megéri vagy olcsóbban is be lehet szerezni darabokban?

Figyelt kérdés
54 literes akvárium, tetővel, világítással, szűrő-levegőztetővel, fűtővel együtt 15ezerért.
2011. dec. 3. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
tudni kéne milyen szűrő, de mondjuk egy 54 l-es talán nem olyan fontos, mint egy nagyobbnál..
2011. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát egy akkora üveg akvi 5ezer Ft körül van

bele egy aquael fan 1, az olyan 4500 Ft körül


A tetejére kell lámpa is, hát mondjuk ha engem kérdezel, akkor ezt venném: [link]

De hát ez majdnem 13 ezer Ft, viszont fényigényes növényekhez is jó. Ehhez nem kell tető, csak rácsipteted a szélére. Könnyebb vizet cserélni, mert nem foglal sok helyet.


Vagy veszel egy neon armatúrát, bele egy 60 centis dayligth neont, ami csak 15 wattos, az kijön kb 5 ezerből, de akkor ugyanott vagy mintha szettet vennél, nincs több fényed, de tetőd sem.


A fűtő meg plusz mittudomén mennyi.


Hát lehet pénzben jobban jársz a szettel. Alacsony fényigényű növényt tudsz benne tartani, de a legtöbb növény kidöglik 15 Watton, én csak azért nem szeretem a szetteket. És azokhoz általában nagyon rossz szűrőt adnak hozzá, tehát olcsón minőségi árut nem fogsz venni.

2011. dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

54l-es kategoriában egy kezdőnek a szett szerintem jobb. Ha mindent külön veszel meg, akkor is drágábban jössz ki. Ha szeretsz barkácsolni akkor meg lehet úszni olcsóbban.

Ha már nem kezdő vagy és növényes aksit szeretnél, fényigényesebb növényekkel, akkor jobb külön venni a dolgokat, mert egy gyári tetőt nehezen lehet tuningolni.

Szóval hable is így mondta valahogy.

15-ért megéri, szerintem, ha van benne egy jobb szűrő. Ez 18-20 körül szokott lenni.

2011. dec. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!