Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem fogják bántani a garnélákat?

Gregory730 kérdése:

Nem fogják bántani a garnélákat?

Figyelt kérdés
Van 4 guppim, 10 neon halam, 3 serpám. Én leginkább a guppiktól, hogy megcsibrálják őket. A neonok és a serpák ügyet sem vettnek a garnélákra.
2011. dec. 19. 22:09
 1/5 anonim válasza:
nem, a garnélák őrültmód el fognak szaporodni, és tisztítják az akvárium talaját
2011. dec. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a guppik eleszik a kaját előlük
2011. dec. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem túl ideális társítás. A serpák szerintem előbb-utóbb rájönnek, hogy lehet velük kezdeni valamit, és fognak is. Elég élénk halak.
2011. dec. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én serpákkal, neonokkal tarottam együtt red cherryket. A nagyobbakat általában nem bántották, de egyszer szaporodtak a garnélák és abból nem maradt semmi. Azután már nem is szaporodtak.

Elég sokat bujkáltak, alig lehetett őket látni. Most amanogarnélákkat tartok közöttük, azokkal semmi baj nincs. Az amanók nagyok és bátrak, sokszor eleszik a halak elől a kaját. Azok viszont édesvízben nem szaporodnak, mert a lárváknak sós víz kell.

2011. dec. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos én is tapasztalom hogy nem jönnek elő a garnélák:( A guppikat áttettem másik akváriumba mert nagyon zavarták őket
2011. dec. 20. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!