Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem aktív a sárgafülű...

Miért nem aktív a sárgafülű ékszerteknősöm?

Figyelt kérdés
2 hete vettem egy kis sárgafülőt, nagyjából 3cm hosszú. Amiket az eladónál láttam, elég fürgék voltak, úszkáltak fel alá, az enyém viszont inkább lustálkodni szeret. Ez normális? vagy valami nem tetszik neki? egyelőre egyedül van
2012. jan. 29. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Elöször is a teknős nem hal hanem hüllő ezt a kérdést a hüllőkhöz kell rakni.

Amúgy mekkora a terrárium van e benne sziget van e lámpája van e fűtö és van e szűtő?

2012. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
21L es az akváriuma, fűtő nincs benne, se szűrő, holnap akarok venni, van kimászó is, és egy asztali lámpával melegítem. a vizét gyakran cserélem, mivelhogy nincs fűtő és hamar kihül, kb 10centi magas a vize. általában kézmeleg vizet töltök be neki, vagy melegebbet
2012. jan. 29. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
vegyél szűrőt fűtőt. meg etesd fagyasztott hallal, ne adj neki szárított marhaságokat, mert azoknak nulla a táprtékük. aztán a 21 literest hamar kinövi majd, egy 90-eset minimum be kellene szerezned ha felnő.
2012. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A terrárium nagyon kicsi neki sürgősen vegyi neki negyobbat szerezz be gy fűtőt egy szűrőt és egy UB-V lámpát.

Itt a sárgafülű ékszerteknős igányei: [link]

Legalább 1 nek vegyél 50l es akvit 25w os fűtővel és egy ilyen szűrő vagy ehez hasonló: [link]

2012. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!