Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi baja lehet a vitorláshalnak...

Mi baja lehet a vitorláshalnak, ha csak úgy "lefekszik" a földre?

Figyelt kérdés
De ha a többi hal a közelébe megy, mint a villám úszik tovább. A szine is kifakult kicsit.
2012. febr. 6. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
enyém is csinált ilyet...nem halt bele de már véres is volt...viszont amikor meghalt ugyanezt csinálta de akkor azért halt meg mert a víz hideg volt :)
2012. febr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csinál ilyet, de még mindig megvan, szóval szerintem ez természetes :) Sőt az enyém nemrég fejreállt, aztán láttam csak, hogy valamit úgy csipeget a kövek közül :)
2012. febr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 akva apor ***** válasza:
Éjszaka a halak a kavicson fekve alszanak(többségük,vannak akik az vízfelszin közelében)de ha nappal akkor pihenhet vagy valami,ha egyéb baj nincs vele akkor természetes is lehet,hiszen vannak emberek akik délben is alszanak.
2012. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Halkedvelő*-* válasza:

Hát valószínű hogy gyenge,vagy fél a többiektől vagy kiközösítik szegényt.

Próbáld meg berakni más üres akváriumba és figyeld meg hogy mi történik vele,az is lehet hogy beteg.

2012. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!