Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nekem vannak gupiaim meg...

Petyuci kérdése:

Nekem vannak gupiaim meg szülőhálóm és azt akarom kérdezni hogy a szülés után egy 5literes dunsztsüvegben nevelhetem e őket kb.2 hónapos korukig?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 15:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy tilos meg minden csak ddig lenne így amíg megtudnám különböztetni az ivarokat :)
2012. ápr. 5. 15:18
 2/3 A kérdező kommentje:
Vagy inkébb szülőketrecben neveljem fel őket? Akko inkább nem is ajd ott felnevelem őket :) Köszi a válaszokat :))
2012. ápr. 5. 15:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Az üveg több szempontból sem jó: hamar algásodik, nincs elég oxigén én is avval kezdtem 30-ból 15 maradt meg vettünk az akváriumba szülőhálót abba az összes megmaradt. szerintem inkább ne fogd ki őket mert aztán túl sokan lesznek és nem tudsz velük mit csinálni
2012. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!