Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Manapság mennyibe kerül 1...

Manapság mennyibe kerül 1 piros sapkás aranyhal?

Figyelt kérdés
képeket tudnátok linkelni a halról?köszi!de nem muszály!csak a kérdés válszolyátok meg! :-)köszi!
2012. máj. 2. 18:10
 1/7 Dergo97 ***** válasza:
52%

Infó: [link]

Kép: [link]

Ár:500 ft-kb

2012. máj. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi!de az én választott fajtám(piros sapkás aranyhal)nem fog befeketülni foltokban?(csak mert láttam olyat aranyhalon)
2012. máj. 2. 18:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Az feketedik be, amelyiknek súlyos ammonia mérgezése van, és az nemsoká meg is döglik.


Ammóniamérgezés a rossz vízminőségtől van, hogy sok halat tartanak együtt és nem cserélnek elég vizet alattuk - ezeknek az aranyhalaknak nagyon jó minőségű "tiszta" víz kell mindig. Egy jó szűrés kell melléjük.

2012. máj. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi de akkor elég azok az oldatok amiket a boldban lehet kapni?
2012. máj. 2. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:
figyelj az aranyhalaknak minimum 200literes akvárium kell, egy ekkora aksiba lehet 4 egyedet tartani, kell egy erős külső szűrés és még nagyon sok minden, ne hidd azt hogy egy 3 literes gömbaksiban meglesz...
2012. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csapvíz van mindig van félretéve egy vödörbe (1 napig állott víz) akkor nem kell semmi hozzá, elég azzal cserélni a vizet és kész.


Ha nem tudsz félretenni elég vizet, mert nincs elég vödröd, vagy nem akarod kerülgetni, akkor lehet vásárolni vízelőkészítőt, amit csak belekeversz a friss csapvízbe és vársz 10 percet, majd úgy öntöd az akváriumba.


Más lötty nem kell neki szerintem - bár én aranyhalat még sosem tartottam.

2012. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. máj. 2. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!