Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem baj, hogy ennyire kemény...

Nem baj, hogy ennyire kemény a víz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már jó 2 éve növényes aksizom.De eddig mindenhol endlereket,garnélákat tartottam,semmi egyebet.Most rendeztem be a 3. növényesemet.25 literes.Technika a szokásos:Élesztős szén.dioxid beoldás,1,2 W/l világítás,Tetra szűrő,fűtő is van.2 kérdésem lenne:Ti hova szoktátok rakni a fűtőt növényesben?Nekem ugyanis mindegyik aksimban ott rontja az összképet oldalt.Külső szűrőm ugyanis nincs.És zöldsávos törperazbórát szeretnék tartani.10 db elfér ennyi helyen,vagy legyen csak 8?Én ugyanis nem szoktam hozzá ilyen kis akváriumokhoz(van kettő ezen kívül:egy 40 literes,meg egy 54 literes).És az nem baj,hogy a vizem 20-as GH-jú és KH-jú?Mert se időm,se energiám nincs a lágyvizes vízcserékre.



2012. máj. 11. 18:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tarts benne csigákat, azért vannak abból is szépek, pl a

Süncsiga, spilky, zebra szerintem jól néz ki:

[link]

2012. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!