Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van olyan akvarisztikai bolt...

Van olyan akvarisztikai bolt ahol esetleg bevesznek nagymennyiségű dániót? Vagy hová lehetne lepasszolni őket?

Figyelt kérdés
Ki szerettem volna próbálni, hogy milyen egy leopárd dánió ikráztatása, de őszintén azt hittem, hogy mivel tapasztalatlan vagyok a témában, esetleg pár darab fog megmaradni. Most van kb ötszáz dánióm, szépen nőnek, keltetem a sórákt nekik, fel is nevelem őket, de ennyit nem tudok megtartani. Tud valaki valami jó ötletet, hova tudnám őket elhelyezni?

2012. júl. 19. 12:45
 1/4 gelazso ***** válasza:
ird ki valahova a piac ajtajára hogy ajándék hal.
2012. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kzs ***** válasza:

Bolttól függő, hogy beveszi-e vagy sem.

De még ha beveszi is, pénzt nem kapsz, hanem megállapít egy bizonyos összeget, amit levásárolhatsz.

2012. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a közeledben lévő díszhal üzleteket felkeresni és leboltozni velük. Sokszor nem mennek belel mert túl kicsi vagy félnek a fertőzés veszélytől vagy egyszerűen nem megy a bolt nekik. Legalább 2-3 cm-es halakat vesznek be mert akkor már nem olyan nagy az elhullási arány. Nem tudom hol laksz de próbálj meg az AKVARISTA.HU-n hirdetni mondjuk, hogy 10db 500-1000 ft körüli összegért.

Ha senkinek sem kellenek a növendékeid akkor vegyél egy szép márványsügért melléjük :) ez csak viccnek szántam... :D

2012. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hova valósi vagy?

én lehet hogy vagy 40-50 haltól meg tudnálak szabadítani közösen megbeszélt összegért.

2012. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!