Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az újszülött halaknak mit...

Az újszülött halaknak mit kell biztosítani?

Figyelt kérdés
Most született 53db Xifó BABYm és mit kell ezeknek a túlélésért biztosítani!???FÉNY? És hogy mennyi? Kaja? Vizet hogyan?Mikor kell cserélni és mennyit? És hogy mire számítsak?

2012. aug. 14. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Hány literes az akváriumod? Mi van benne? Mit fogsz kezdeni 53 darabbal? O.o? Szerintem át kellene rakni egy másik akváriumba őket, és porrá zúzott lemezes táppal etetni őket. Aztán majd menj el egy kereskedésbe, vegyél valami nekik való kaját, amit az eladó javasol...


"Vizet hogyan?Mikor kell cserélni és mennyit?"


Ezt eddig nem tudtad? Akkor eddig hogyan cseréltél vizet? Úgy cserélj, ahogy eddig is.

2012. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem, hogy a kishalaknál nem tudom!
2012. aug. 14. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
jó meleg legyen benne mint eddig amennyit az "okosok" a xifókra írnak, egy kis jó komfortos szoba nekem is jó lenne, na mindegy :) ,kaja ha éppen nincs más addig amíg nem tudsz boltba menni, jó a porrá tört haleledel is, a nagyoktól elkülönítve tartsd, mert megeszik vagy szétzúzzák őket, lehet, hogy nem marad meg mind az 53 sajna, de lehet megmarad ez attól is függ hogyan volt tartva az anyjuk
2012. aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ tegnap egyet ki kellett vennem mert meghalt de nem tudom miért! Sok fény az megvan és egy külön akváriumban tartom őket! Szűrőt még nem merek berakni azért mert félek hogy beszívja a kishalakat! Csak levegőztetőt raktam be nekik!
2012. aug. 15. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!