Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék egy tetőt és bele...

Szeretnék egy tetőt és bele világítást csinálni DIY! De hogyan?

Figyelt kérdés

Már nézegettem néhány oldalt de sehol sem leltem rá a megoldásra!

És egy sima tetőt szeretnék lakkozva meg bele 2db 90 cm-es fénycsövet azt is DIY!

De nem tudom hogy hogyan kéne mert annyit tudok csak hogy kell egy előtét egy gyújtó foglalat és még?

Ha valaki tudja hogy hogyan kell vagy van tapasztalata akkor légyszi írjon mert nagyon drága a tető+világítás a boltban és gondolom ha magam hozom össze akkor olcsóbb. :)



2012. szept. 22. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát igazából ennyi, amit felsoroltál, meg még kell egy kábel, amit a konnektorba tudsz bedugni.


Fogod a foglalatot rögzíted a tetőbe, az előtétet és a gyújtót valami páramentes helyre rakd (pl. a szekrénybe) és összekötöd az egészet sok dróttal. Az előtéten rajta van a rajz, hogy mit hova kell dugdosni. Aztán becsavarod a csövet és voilá. Legrosszabb esetben eldurran a cső és lecsapja az áramot a helyiségben :D

2012. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!