Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ilyenkor mit kell tenni?...

Gauldoth kérdése:

Ilyenkor mit kell tenni? Vízfűtő gondok.

Figyelt kérdés

Ma vettem észre, hogy a vízmelegítőmben víz van, tehát befolyt. Működhet így, ha kiszárítom?

Teknősterráriumban van, és kezd hideg lenni, de nekem most nem igazán férne bele egy 6-7 ezer forintos plusszkiadás, hogy új fűtőszálat vegyek.

Új munkahelyen kezdek, eddig nem igazán volt bevételem, és a megtakarításaim eléggé leapadtak :-(

Néztem Vaterán, de nekem 100-150 wattos kellene minimum, ott meg inkább kisebbek vannak, és 3 ezertől felfelé...

Ha az enyém menthetetlen (most figyelem hogy mi lesz, mert világít, de nem tudom fűt e), nem tudna valaki címeket, vagy oldalakat, ahol olcsón tudnék venni (november elejéig kellene csak, akkor tudnék újat venni) vagy ahol kölcsön tudnék kérni egyet?

Nem szeretném, hogy megfázzon, nagyon szeretem őt, ő az első háziállatom, és már 5 éve velem van, nem ő tehet róla, hogy ilyen helyzetbe kerültem :-((

Előre is köszönök minden választ!!!



2012. okt. 8. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Törés van rajta? Vagy hol folyt be?

Azért kérdezem, mert én is nem rég vettem egy Serásat 7000-ért és kaptam rá 5 év garanciát kivéve törésre viszont vettem már ilyen sima régi hagyományost 3000 Ft-ért és arra is kaptam garanciát. A 3000es sajnos eltört, mert takarításnál leejtettem ezért kellett újat vennem. :(

Tehát menj vissza és kérdezd meg.

2012. okt. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tört el sehol, semmi nem látszik rajta, csak ma kivettem a vízből, és láttam hogy víz van az üveg alatt.

Csak fél év garancia volt rá, és már 1 éves :(

2012. okt. 8. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a gáz hogy földelés mentesek ezek az akváriumos cuccok. Félelmetes mit kibírnak. Volt már nekem hogy párás volt belülről. De vizes még sohasem. Ha kötsz elé egy érintésvédelmi relét akkor használd egyébként ne!
2012. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!